کنجد و ارده خاورمیانه
خانه / کنجد پوست کنده / توزیع کننده کنجد مخصوص قنادی

توزیع کننده کنجد مخصوص قنادی

کنجد از دانه های گیاهی است که به صورت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که مهمترین آنها استفاده از کنجد مخصوص قنادی برای انواع شیرینی و کیک می باشد که با تناژ بالایی تولید می شود و در در سراسر کشور توزیع می گردد.  در این مجموعه  هم کنجد مخصوص قنادی به صورت خاص تولید و عرضه می گردد. توزیع این کالا سراسری انجام می شود.

کنجد مخصوص قنادی و مشخصات آن

کنجد مخصوص قنادی در حقیقت به کنجدی گفته می شود که در آن پوست کنجد گرفته شده و در مرحله طبخ و بو خوردن آن کنجد را کمتر بو می دهند و دارای رطوبت بالاتری نسبت به سایر کنجدها می باشد .
دلیل اینکه کنجد را خام تر برمی دارند این است که کنجد در نهایت بر روی محصول نهایی که اغلب کیک و شیرینی می باشد  دوباره در فر حرارت می بیند.
این کنجد به رنگ سفید است و کنجدهای پوست کنده دیگر که رطوبت آنها نسبت به کنجد قنادی کمتر است و در حقیقت بیشتر پخته شده و بو خورده است به رنگهای  سفید و طلایی می  باشد و از آنها هم اغلب برای مصرف شیرینی و تولید انواع ارده استفاده می شود

 

ویتامین های فراوان موجود در کنجد

کنجد مخصوص قنادی کنجد دانه ای روغنی می باشد به حدی که برای روغن گیری نیز از آن استفاده می شود. این دانه دارای ویتامین های فراوانی است که برای مصارف مختلفی مناسب می باشد. کنجد بر خلاف ظاهر کوچک و ریزی که دارد خواص زیادی را در خود جای داده که باور کردنی نمی باشد.

ویتامین های موجود در این محصول چون  ب ۱، ب ۲، ب ۱۲ و..  می باشد که شامل نیاسین، فولات، ریبوفلاوین و موادی همچون کلسیم، آهن، روی، پتاسیم، سدیم و زینک و .. را می توان نام برد . این مواد که در کنار هم قرار بگیرند یک ترکیب عالی را برای این دانه به وجود می آورند که پرنده های که با آن تغذیه می کنند به خوبی مراحل رشدشان را می گذرانند.

ویتامین کنجد فوق العاده بالا است که می تواند انرژی مورد نیاز پرندگان را تامین نماید. از بهترین موادی که می توان نام برد فسفر و مس در این دانه های قوی ام کوچک می باشد و در تقویت قوه بینایی و سلامت چشم تاثیر زیادی را دارد. پوست از بخش های اصلی است که می تواند از این دانه های قوی بهره مند گردند چون روغن آن برای پوست مناسب و تقویت کننده می باشد.

عمده فروشی کنجد مخصوص قنادی

کنجد مخصوص قنادیکنجد در سطح وسیعی در کشور کشت می شود و در انواع مختلفی به صورت خام و پوست کنده مصرف می گردد.
کنجد خام وشسته شده اغلب برای مصرف خوراکی  و برخی برای روغن گیری استفاده می شوند و کنجد پوست کنده اغلب برای مصرف قنادی و تولید ارده می باشد. افرادی که در کار تولید و پخت شیرینی و ارده و تولید حلوای ارده هستند مصرف کنجد پوست کنده برای آنها بسیار زیاد است و اغلب به صورت عمده آن را می خرند.

عمده فروشی کنجد مخصوص قنادی بستری را ایجاد نموده است تا مشتری با سهولت و در اسرع وقت بتواند کالا را به صورت اینترنتی با حجم بالایی خریداری کند. خرید عمده مساوی است با خرید با قیمت ارزان و با کیفیت و حذف دلالان سودجو که در این بین به فکر منفعت و سود آوری خود بوده اند.

مطلب پیشنهادی

ارائه دهنده کنجد سفید پوست کنده

از دانه های روغنی بسیار پر کالری و مقوی و پر خاصیت می توان به انواع کنجد اشاره کرد این محصول یک کالای بسیار مفید و ارزنده هست که نمونه بسیار مرغوب آن کنجد سفید

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ