کنجد و ارده خاورمیانه
خانه / کنجد / فروش عمده کنجد مخصوص ارده

فروش عمده کنجد مخصوص ارده

فروش عمده کنجد مخصوص ارده با بهترین مرغوبیت و قیمت به صورت آنلاین انجام می شود تا مشتریان بتوانند با صرفه جویی در زمان و هزینه خود محصول را سفارش دهند و درب منزل خود دریافت کنند.

کنجد دارای ترکیبات ضد سرطانی به نام فیتواسترول، منیزیوم و اسید فیتیک است به همین دلیل برای پیشگیری از انواع سرطان ها بی نظیر خواهد بود.

فروش عمده کنجد مخصوص ارده

طرز تهیه ارده با کنجد

طرز تهیه ارده با کنجد

طرز تهیه ارده با کنجد شامل مراحل زیر می شوند:

  • برای تهیه ارده ابتدا باید به مدت ۴ ساعت کنجد ها را در دمای اتاق در آب خیس کنید به طوری که روی کنجد به اندازه ۲٫۵ از آب پوشیده شود.
  • در مرحله بعد آب کنجد ها را دور بریزید و سپس خود کنجد های خیس شده را به مدت ۴ ساعت در یخچال قرار دهید تا جوانه بزنند.
  • سپس کنجد های جوانه زده را داخل مخلوط کن بریزید به صورتی که خامه ای شوند و با هم مخلوط کنید و با قاشق لبه های مخلوط کن و گوشه های دستگاه مخلوط کن را تمیز کنید و کنجد های باقی مانده را جمع آوری نمایید و داخل دستگاه مخلوط کن بریزید.
  • در مرحله بعد ارده را داخل شیشه ای بگذارید.

مرکز خرید کنجد مخصوص ارده

مرکز خرید کنجد مخصوص ارده

مرکز خرید کنجد مخصوص ارده با تضمین کیفیت و قیمت محصول را در اختیار مشتریان می گذارد تا بتواند به گسترش بازار کمک کند و به بهترین نحوه پاسخگویی نیاز خریداران باشد.

علاوه بر این خاصیت های کنجد باعث شده خرید آن بازار پر رونقی داشته باشد به عنوان نمونه به دلیل این که منیزیوم و دیگر مواد معدنی دارد می تواند از دیابت پیشگیری کند علاوه بر این منیزیوم موجود در آن می تواند به کاهش فشار خون کمک فراوانی نماید به دلیل ویتامین ها و مواد معدنی که دارد سبب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود .

نسبت به دیگر دانه های کنجد چون فیتو استرول دارد می تواند میزان کلسترول بد خون را کاهش دهد.

به دلیل ترکیبات آنتی اکسیدانی و ضد التهابی که دارد می تواند از ضایعات آترواسکلروز جلوگیری و باعث سلامت قلب شود کلسیم و منیزیوم موجود در آن باعث شده خاصیت ضد استرس و ضد اضطراب پیدا کند چون غنی از آهن است باعث درمان کم خونی می گردد.

سیسامول موجود در آن از آسیب رادیو اکتیو به DNA جلوگیری می نماید منیزیوم موجود در آن از اختلالات تنفسی پیشگیری می نماید یک مشت کنجد بیشتر از یک لیوان شیر کلسیم دارد و می تواند از پوکی استخوان پیشگیری نماید فیبر موجود در آن سبب می شود مواد زائد روده و معده از بین برود و باعث رفع یبوست شود.

مطلب پیشنهادی

تولید کننده کنجد ارده گیری

تولید کننده کنجد ارده گیری با رعایت تمام اصول و استاندارد ها سعی می کند بهترین محصول را تولید و روانه بازار ها کند. کنجد دارای خاصیت آنتی اکسیدان و ضد التهابی م

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ